243. 19. és 20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > Kompozíció

637. Gerzson Pál (Hird, 1931 - )

Kompozíció

akvarell, papír

190*275 mm

j.j.l.: Gerzson