243. 19. és 20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > Tubákos palack

816. Tubákos palack

Kína, 19. sz. eleje, porcelán test, máz alatti kék festéssel, udvari jelenetekkel díszítve, talpán Csien-lung jelzettel, eredeti korall záródugóval, türkiz kő dísszel

m: 9,3 cm