816. Tubákos palack
Kína, 19. sz. eleje, porcelán test, máz alatti kék festéssel, udvari jelenetekkel díszítve, talpán Csien-lung jelzettel, eredeti korall záródugóval, türkiz kő dísszel
m: 9,3 cm