243. 19. és 20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > Csendélet esti hírlappal, 1958

487. Szentgyörgyi Kornél (Budapest, 1916 - Budapest, 2006)

Csendélet esti hírlappal, 1958

olaj, vászon

60*80 cm

j.j.l.: Szentgyörgyi 958