243. 19. és 20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > Írószekreter

664. Írószekreter

osztrák, 18. sz. második fele, fenyőfa alapon diófa borítással, jávorfa, paliszander és cseresznyefa berakással, aranyozott öntött bronz veretekkel, lehajtható írólapján csillag intarziával, a felső fiók zárszerkezete hiányzik, 1 db kulccsal

110*153*66 cm