243. 19. és 20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > Árnyas kertben

553. Mokossinyi Kató (működött a nagybányai szabadiskolában 1923-1926 között)

Árnyas kertben

olaj, karton

36*28 cm

j.b.l.: T. Mokossinyi K.