243. 19. és 20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > Szobabelső

479. Schéner Mihály (Medgyesegyháza, 1923 - Budapest, 2009)

Szobabelső

olaj, farost

60*80 cm

j.j.f.: Schéner; ho.: Képcsarnokos címke 1963-as pecséttel