243. 19. és 20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > Nyári csendélet kerti széken

495. Csáki - Maronyák József (Orosháza, 1910 - Budapest, 2002)

Nyári csendélet kerti széken

olaj, vászon

80*61 cm

j.b.l.: Csáki-Maronyák J.