243. 19. és 20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > Komód

667. Komód

magyar, 19. sz., fenyőfa és diófa, faragott díszítéssel, eredeti zárszerkezetekkel, öntött bronz fogantyúkkal és zárpajzsokkal, 1 db kulccsal

86*129*68,5 cm