447. Vaszary János (Kaposvár, 1867 - Budapest, 1939)
A Szentgyörgy-hegy a Balaton mellett, 1922 körül
olaj, fa
22*34 cm
j.b.l.: Vaszary J.; ho.: özvegy Vaszary Jánosné igazolása; kiállítási cédulák: Velencei Nemzetközi kiállítás 937. szám
di Venezia 1924. kat. szám: 120. Monte