243. 19. és 20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > A Szentgyörgy-hegy a Balaton mellett, 1922 körül

447. Vaszary János (Kaposvár, 1867 - Budapest, 1939)

A Szentgyörgy-hegy a Balaton mellett, 1922 körül

olaj, fa

22*34 cm

j.b.l.: Vaszary J.; ho.: özvegy Vaszary Jánosné igazolása; kiállítási cédulák: Velencei Nemzetközi kiállítás 937. szám

di Venezia 1924. kat. szám: 120. Monte