243. 19. és 20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > Szerzetes

807. Szerzetes

Dél-Kína (?), 19. sz. eleje, öntött bronz test, fényes,lakkfestett, aranyozott felülettel, fa talpazaton, felületi hibákkal

szobor m: 23 cm