243. 19. és 20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > Vásár, 1975

596. Szabó Vladimir (Balassagyarmat, 1905 - Budapest, 1991)

Vásár, 1975

rézkarc, papír

480*590 mm

j.j.l.: Szabó Vladimir; j.l. nyomaton Szabó Vladimir 75; b.l.: 96/100