243. 19. és 20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > Ülőgarnitúra, 6 db-os

707. Ülőgarnitúra, 6 db-os

osztrák, 1900 körül, faragott, aranyozott hársfa, bársony kárpitozással, asztalon üveglappal, felújított, karszék: 100*61*52 cm

kanapé: 95,5*134*55 cm; asztal: 71*121*83 cm