243. 19. és 20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > "Utolsó ítélet", 1926

472. Pálesch Pál (Zombor, 1883 - ?)

"Utolsó ítélet", 1926

olaj, vászon

96*143 cm

j.j.l.: Pálesch 926; ho. kiállítási cédulák