243. 19. és 20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > Ülőke, 2 db VÉDETTSÉG ALÓL FELOLDVA - CAN BE EXPORTED

700. Ülőke, 2 db VÉDETTSÉG ALÓL FELOLDVA - CAN BE EXPORTED

magyar, 18. sz. közepe, tömör tölgyfa, faragott díszítéssel

50*45*45 cm