243. 19. és 20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > "Munkásemberek"

529. Farkasházy Miklós (Budapest, 1895 - Budapest, 1964)

"Munkásemberek"

pasztell, papír

52*69 cm

j.b.l.: Farkasházy; ho. felirat