243. 19. és 20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > Nyári virágok

491. Fáy Győző (Újpest, 1918 - )

Nyári virágok

olaj, vászon

60*80 cm

j.j.l.: Fáy Gy. V.