243. 19. és 20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > Rokokó kerti jelenet, 1910-es évek

460. Gulácsy Lajos (Budapest, 1882 - Budapest, 1932)

Rokokó kerti jelenet, 1910-es évek

olaj, papírlemez

48*59,5 cm

j.b.l.: Gulácsy