243. 19. és 20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > Buránói gondolások

526. Tibor Ernő (Nagyvárad, 1885 - Dachau, 1945)

Buránói gondolások

olaj, karton

49*69 cm

j.b.l.: Tibor Ernő