243. 19. és 20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > "Horgosi utca" VÉDETT - NO EXPORT

440. Nyilasy Sándor (Szeged, 1873 - Szeged, 1934)

"Horgosi utca" VÉDETT - NO EXPORT

olaj, vászon

65*77 cm

j.j.l.: Nyilasi; ho.: Völgyessy Ferenc tulajdonosi cédula

VÉDETT