243. 19. és 20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > Betakarítás

429. Iványi - Grünwald Béla (Somogysom, 1867 - Budapest, 1940)

Betakarítás

olaj, vászon

60*80 cm

j.j.l.: Iványi Grünwald B.