243. 19. és 20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > "Olasz táj", 1965

477. Molnár C. Pál (Battonya, 1894 - Budapest, 1984)

"Olasz táj", 1965

olaj, karton

24*33,5 cm

j.j.l.: MCP; ho. felirat: "MCP 1965 Olasz táj"