243. 19. és 20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > Zenedoboz

697. Zenedoboz

Svájc, 19. sz. második fele, fekete lakkfestett és diófa borítású tokban, intarziás díszítéssel, 8 dallamot játszó, működő zeneszerkezettel (kopott), 1 kulccsal

13*56*22 cm