697. Zenedoboz
Svájc, 19. sz. második fele, fekete lakkfestett és diófa borítású tokban, intarziás díszítéssel, 8 dallamot játszó, működő zeneszerkezettel (kopott), 1 kulccsal
13*56*22 cm