243. 19. és 20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > Tanka

833. Tanka

Mongólia, 19. sz. vége, tempera, vászon, selyem szegéllyel, Pehár tanvédő isten Fo oroszlánon, négy kísérőjével

30*24 cm