243. 19. és 20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > Beszélgetők

510. Pólya Iván (Szolnok, 1889 - Budapest, 1939)

Beszélgetők

olaj, vászon

101*64 cm

j.j.l.: Pólya Iván