243. 19. és 20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > "Fűzes"

431. Mihalik Dániel (Tallós, 1869 - Szolnok, 1910)

"Fűzes"

olaj, vászon

56*67,5 cm

j.b.l.: Mihalik Dániel