243. 19. és 20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > Perzsa "Sultanabad" szőnyeg

850. Perzsa "Sultanabad" szőnyeg

19. sz. vége, szenné csomózás, egyenletesen kopott

516*362 cm