695. Kandalló óra
Veszprém, 18. sz. vége, felesütős szerkezet, faragott diófa tokban, sárgaréz rátétekkel, festett porcelán díszítéssel, jelzett: "Joseph Eisenbarth in Wesprim", zománcozott számlappal, 1 kulccsal, működőképes, alsó mezőkben pótolt képekkel
46*30*14 cm