243. 19. és 20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > "Capri", 1927

419. Bajor (Bayer) Ágost (Esztergom, 1892 - Esztergom, 1958)

"Capri", 1927

olaj, vászon

85*71 cm

j.b.l.: Bajor Ágost Capri 27