243. 19. és 20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > Viharos táj

433. Katona Nándor (Szepesófalu, 1864 - Budapest, 1932)

Viharos táj

olaj, fa

25,5*36 cm

j.j.l.: Katona Nándor; ho. felirat: Katona Nándor