243. 19. és 20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > "A királynő szobája"

618. Szász Endre (Csíkszereda, 1926 - Mosdós, 2003)

"A királynő szobája"

olaj, műlemez

28,5*66 cm

j.j.l.: Szász Endre