243. 19. és 20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > Az Erzsébet körút a New York Palotával

528. A. B. monogrammal, 20. sz.

Az Erzsébet körút a New York Palotával

olaj, vászon

59*78 cm

j.b.l.: A. B. ...