243. 19. és 20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > Tükör

702. Tükör

osztrák, 18. sz., faragott, aranyozott hársfa, puttófejekkel díszítve, ho. felirat 1871-ből, sérült

54*48 cm