243. 19. és 20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > Tekercskép

831. Tekercskép

Japán, 1900 körül, Kan-On istennő, lavírozott tus, papír, feliratokkal, eredeti fa dobozban, sérült

167*45 cm