243. 19. és 20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > Emeletes írószekreter

698. Emeletes írószekreter

magyar, 19. sz., fenyőfa alapon diófa és topolyagyökér borítással, lehajtható írólapja mögött két kis fiókkal, bronz veretekkel

200*113*58 cm