736. Konzolasztal és tükör
osztrák, 19. sz. vége, faragott, aranyozott hársfa, aranyozott blondelmassza díszítéssel, a konzolasztal márványozott fa, csiszolt tükörrel, kis sérüléssel
konzolasztal: 78*96,5*32,5 cm; tükör: 163*87 cm