243. 19. és 20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > Konzolasztal és tükör

736. Konzolasztal és tükör

osztrák, 19. sz. vége, faragott, aranyozott hársfa, aranyozott blondelmassza díszítéssel, a konzolasztal márványozott fa, csiszolt tükörrel, kis sérüléssel

konzolasztal: 78*96,5*32,5 cm; tükör: 163*87 cm