243. 19. és 20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > Lapulevelek között, 1982

505. Szabó Vladimir (Balassagyarmat, 1905 - Budapest, 1991)

Lapulevelek között, 1982

olaj, farost

60*50 cm

j.j.l.: Szabó Vladimir 1982