243. 19. és 20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > Képóra

718. Képóra

Bécs, 19. sz. második fele, olaj, fémlemez, negyed ütős, spindlijáratos, zenélő szerkezet, faragott, aranyozott ökörszemes keretben, b.l. felirat: St. Baolo in Welsch Tyvol, sérült, hiányos

65*80 cm