243. 19. és 20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > Kétajtós ruhásszekrény

670. Kétajtós ruhásszekrény

osztrák vagy német, 18. sz., faragott, esztergált, festett fenyőfa, eredeti zárszerkezettel és kulccsal, "Maria Hamerlin" felirattal, alsó perem sarokdísze hiányzik

183*140*63 cm