243. 19. és 20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > Ékszertartó dobozka

740. Ékszertartó dobozka

osztrák, 1900 körül, fa korpuszon, préselt, aranyozott bőr és bársony borítással, aranyozott réz rátétdíszekkel, felső két ajtaján 2 portré metszettel, 1 kulccsal, sérült

41,5*30,5*16,5 cm