243. 19. és 20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > Actaeon (sál terv)

582. Ferenczy Béni (Szentendre, 1890 - Budapest, 1967)

Actaeon (sál terv)

akvarell, selyem

78,5*78 cm

j.j.f.: és b.f.: F.B.; Proveniencia: Szabolcs Mária kapta ajándékba Ferenczy Bénitől