243. 19. és 20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > A pesti Duna-parton, 1971

406. Diósy Antal (Budapest, 1895 - Budapest, 1977)

A pesti Duna-parton, 1971

akvarell, papír

180*235 mm

j.b.l.: Diósy Antal 71 VII.