243. 19. és 20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > A művész Szentendrén

540. Kmetty János (Miskolc, 1889 - Budapest, 1975)

A művész Szentendrén

olaj, műlemez

34*19,5 cm

j.j.l.: Kmetty; ho. felirat: Kmetty János Szentendre olaj