243. 19. és 20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > "Vence"

445. Szinte Gábor (Budapest, 1928 - 2012)

"Vence"

olaj, vászon

80*60 cm

j.j.l.: Szinte, ho. vakkereten felirat