243. 19. és 20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > Kandalló óra

688. Kandalló óra

osztrák, 1840 körül, jelzett: "M. Miller and Son Wien", felesütős szerkezet, diófa borítású, tusfestett fa tokban, faragott, aranyozott fa és sárgaréz veretekkel, alabástrom oszlopokkal,

47*28,5*9,5 cm