688. Kandalló óra
osztrák, 1840 körül, jelzett: "M. Miller and Son Wien", felesütős szerkezet, diófa borítású, tusfestett fa tokban, faragott, aranyozott fa és sárgaréz veretekkel, alabástrom oszlopokkal,
47*28,5*9,5 cm