243. 19. és 20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > Komód és tükör

712. Komód és tükör

osztrák, 19. sz., tölgyfa alapon mahagóni borítással, aranyozott bronz veretekkel, komód tetején profilált márványlappal

komód: 90*156*69 cm; tükör: 129*147 cm