243. 19. és 20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > Tálalószekrény

787. Tálalószekrény

Jules Leleu (1883-1961) terve, tömör rózsafa és rózsafa borítással, krómozott fém szerelékkel, jelezve a középső ajtó belsejében csont táblán: "J. Leleu 2520", ajtók mögött 3-3 polccal

157*190*46 cm