243. 19. és 20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > Falióra

762. Falióra

osztrák, 1900 körül, felesütős szerkezet, mahagóni tokban, faragott díszítéssel, vésett és zománcfestett sárgaréz számlappal, ingával, súlyokkal, tok sérült, hiányos

m: 124 cm