243. 19. és 20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > "Vanitas", 1999

624. Soós Tamás (Budapest, 1955 - )

"Vanitas", 1999

kollázs, papír

270*225 mm

j.j.l.: Soós 99'; b.l.: Vanitas; ho. autográf felirat: Realikus melankólia (Vanitas) 1999 Soós Tamás