243. 19. és 20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > Balaton-part

573. Egry József (Újlak, 1883 - Badacsonytomaj, 1951)

Balaton-part

akvarell, tus, karton

400*500 mm

j.j.l.: Egry József